15.01.2024

SIA ETKC informē, ka 01.12.2023 uzsākti 4 sekojoši pētniecības projekti, kas tika izvērtēti SIA ETKC 14.11.2023 pētniecības projektu atlases padomes sēdē un 12.01.2024 parakstīti ar CFLA

 

 

Pētījums Nr.14

Prefab jumta risinājuma izpēte un prototipa izstrāde

Mērķis: Uzņēmums plāno veikt pētījumu inovatīvu saliekamo jumta nesošo elementu izpētē ar mērķi pēc projekta ieviest tos ražošanā. Pētījums ietvers digitālu prototipēšanu, 3D modelēšanu, izmantojamo materiālu izpēti, paraugu izstrādi, analīzi, uz kuras bāzes tiks izstrādāts industriāls demonstrācijas prototips. Rezultātā plānots iegūt izmaksu efektīvus jumta elementus, kas tiks izmantoti plakanu jumtu būvniecībā.

Īstenotājs: SIA Mech Industrial

Pētījuma veids:Nozares pētījums

 

Pētījums Nr.15

Tālu braucošā kravas elektriskā skrejriteņa projektēšana un izstrāde ar GPS navigāciju priekš  kurjer pārvadājumiem izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Mērķis: Saliekamā elektriskā skrejriteņa izstrāde kurjeriem pilsētas apstākļos. Projekta mērķis ir izstrādāt saliekamo elektrisko skrejriteni, kura svars nepārsniedz 30 kilogramus, un tas tiktu aprīkots ar maināmu 35 ampēru stundu bateriju Ne mazāk svarīgi ir nodrošināt, ka kopējais skrejriteņa  garums nepārsniedz 1,20 metrus, kas  ļautu viegli to operēt pilsētas vidē. Viens no projekta inovatīvajiem elementiem ir integrētā GPS navigācija skrejriteņa displejā, piedāvājot kurjeriem uzlabotu maršrutēšanas un pārvietošanās efektivitāti. Projekts ietver tehnisku rasējumu izstrādi, rūpīgu izgatavošanas procesu, detalizētu testēšanu un  nepieciešamo sertifikāciju.

Īstenotājs: SIA OMFY

Pētījuma veids :Nozares pētījums

 

Pētījums Nr.16

Saules enerģijas izmantošana skrejriteņu uzlādei

Mērķis: Pētniecības projektā uzņēmums plāno izstrādāt prototipu skrejriteņu uzlādes iekārtai, kas tiek veikta, izmantojot saules enerģiju.

Īstenotājs: SIA Sustainable Mobility Technologies

Pētījuma veids : Nozares pētījums

 

Pētījums Nr.18

Ūdeņraža back-up jeb rezerves elektroapgādes sistēmas projektēšana un izstrāde

Mērķis: Pētniecības projekta mērķis ir jauna, inovatīva produkta - ūdeņraža back-up jeb rezerves elektroapgādes sistēmas izstrāde. Vienlaikus tiks paplašinātas zinātniskā kolektīva kompetences ūdeņraža aprīkojuma izstrādes jomā. Projekta rezultātā paredzēts izstrādāt jaunu produktu: Ūdeņraža back-up sistēmu.

Īstenotājs: SIA AI Cooperation

Pētījuma veids : Nozares pētījums

 

 

<< |

TOP